Neviešas, naudojama susisiekimui

Neviešas, naudojama susisiekimui

 • Sveiki, gavau dovanu Maiza pagalvę. Pradžioje galvojau kad ji man per maža. Bet pabandžiau ir supratau, jog tai labai patogi leidžianti gerai išsimiegoti pagalvė. Ji lig tai prisitaiko prie galvos ir galima paimti į kelionę nes neužima daug vietos. Tikrai rekomenduoju išbandyti, verta.

  Miroslaw, Alytus
 • Be galo džiaugiamės puikiai mūsų poreikius atitikusį Maizos gaminiu - čiužiniu. Sklandus ir greitas aptarnavimas. Puikus kokybės ir kainos santykis. Tikrai rekomenduoju! :)

  Toma, Vilnius
 • Gulėjom ant lateksinių čiužinių, bet rytais labai skaudėdavo nugarą. Nutarėm visus čiužinius pasikeisti į viskoelastinius. Geriausią kokybės ir kainos santykį radom pas gamintoją "MAIZA" . Sužinojom. kad juos gamina Lietuvoje iš lietuviškų žaliavų, kas labai maloniai nustebino. Ant šių čiužinių jau gulime daugiau nei keli metai, labai džiaugiamės, niekada nieko neskauda, nes stuburas pats prisitaiko kaip jam patogu. Veliau pasikeitėm ir visas pagalves. Dabar net važiuodami į kelionę visada pasiimame šias pagalves, o pas mus permiegoję svečiai vis klausia, kur gavote tokius patogius čiužinius ir pagalves.

  Marija, Alytus
 • Kai isvaziuoju atostogauti suprantu, kad mano lova pati smagiausia, nes guliu ant gero ciuzinio ir labai patogios pagalves.Nuo siol pagalve visur veziosiuosi kartu, nes ant kitu jauciu diskonforta. Aciu uz smagu miega :-) Gyvuokit ilgai ir laimingai.

  Romualda, Kaunas
 • Šiltas ir malonus aptarnavimas, gamybos, pristatymo terminai pranoko mano lūkesčius ir užsakytus čiužinius gavau anksčiau nei tikėjausi, o čiužinių kokybė labai aukšto lygio ir miegas tampa nepertraukiamai ilgas ir ramus....Ačiū MaiZa

  Darius, Kaunas
 • Ačiū Maizai už mano gerą miegą :) nors įsigijus viskoelastinį čiužinį kas rytą vėluoju į darbą, nes sunku atsikelti iš tokio patogaus guolio :) vis tiek labai džiausiuosi šiuo pirkiniu. Gavau individualių patarimų, kokio minkštumo čiužinio reikia, yra galimybė pasibandyti, puikiai pataikėme su pasirinkimu. Prekę gavome greitai ir už prieinamą kainą, visiems rekomenduoju!

  Justina, Vilnius
 • Sveiki. Dėkoju už kokybišką antčiužinį ir malonų aptarnavimą, esu labai patenkinta.

  Jadvyga, Jonava
 • Puikus aptarnavimas, ciuzinuku vaikuciui labai patenkinti, uzsisakem nestandartiniu matmenu, idealiai atitiko ismatavimus. Patraukli kaina. Mes rekomenduojame!

  Mante, Kaunas
 • Ačiū labai už patogius čiužinukus Močiutei ir Jūsų įmonei (už kokybišką produktą). Tvarkinga, saugi pakuotė, deja dėl pristatymo buvau kiek nusivylusi - kurjeris nesusisiekė su manimi prieš atvykdamas ir pabandė laimę. Rado namuose vaikus..., jiems prekę ir įteikė.

  Rita, Pakruojis
 • Sveiki, pirkau du čiužinius "sveikuolis" vaikams. Vaikai labai patenkinti. Žmona reikalauja ir sau tokio. Bet dar bandysiu įsigyti čiužinį “maizinis“ tėvukui. Va tada rinksimės ir sau iš šių dviejų. O šiam momentui net negalvojame ieškoti kitur, tikrai esame patenkinti jūsų produktu :)

  Marius, Lietuva
 • Ačiū Jums už patogų ir sveiką miegą! Esu dėkinga už patarimus renkantis pagalves bei už malonų ir šiltą bendravimą! Drąsiai visiems rekomenduoju Maiza produkciją! Sėkmės...

  Agata, Vilnius
 • Laba diena, esam patenkinti jūsų čiužiniu, ačiū labai.

  Vaidutė, Rokiskio raj.

Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus