Neviešas, naudojama susisiekimui

Neviešas, naudojama susisiekimui

 • Dėkoju už malonų aptarnavimą ir džiaugiuosi įsigijęs labai patogias pagalves. Tikiuosi mano užsakytas žaismingų spalvų patalinių komplektas pasieks manę dar neprasidėjus šaltam sezonui :)

  Tomas, Vilnius
 • Labai gera produkcija. Turime įsigiję jau ne vieną prekę ir esame labai patenkinti. Galiu drąsiai rekomenduoti visiems.

  Gabriele, Kaunas
 • įsigytas čiuzinukas pateisino mūsų lūksesčius. Kai atsiguli - jautiesi patogiai, kai atsikeli - jautiesi pailsejčs. Turime ir ortopedines pagalves. Vaikas nemeta jos į šoną - suprantu, kad patinka. Man pačiai galva ir kaklas daug geriau pailsi miegant ant ortopedines pagalvės. Taip pat naudojame satininę patalynę, kuri yra švelni ir jauki. Ačiū MAIZAI uz kokybę, malonų aptarnavimą ir labai greitą gamyba!

  Asta, Vilnius
 • Labai džiaugiuosi įsigijusi patalynės komplektus. Tikrai kokybiški ir mieli. Ačiū MAIZA ir sėkmės :)

  Renata, Vilnius
 • Labai džiaugiamės už greitai pagamintą nestandartinį čiužinuką. Dėkingi už profesionalią konsultaciją ir tikrai nuoširdų įsigilinimą į mūsų poreikius, kad padėjo mūsų šeimai išsirinkti teisingą čiužinį. Esame labai juo patenkinti - tiek čiužinio tiek užvalkalo kokybe. Ačiū Maizai.

  Laima, Vilnius
 • Džiaugiuosi pagalvėmis.

  Neringa, Sem Norway

Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus