Neviešas, naudojama susisiekimui

Neviešas, naudojama susisiekimui

 • Pries metus isigijau pora pagalviu,esu patenkintas. Dabar net i keliones pasiimu Jusu pagalves, poilsis juk svarbu :). Ateityje planuose ciuzini isigyti. Dekui uz nuostabu aptarnavima ir greita pristatyma :)

  Gintaras, Druskininkai
 • Sveiki. Neseniai įsigijau antčiužinuką į vaikišką lovelę, esu labai patenkinta gaminiu, jo kokybe tiesiog nustebinta, dabar miegam puikiai. Nuoširdžiai noriu padėkoti už labai malonų aptarnavimą, gaminio kainos ir kokybės puikų santykį bei greitą pristatymą. Ačiū labai

  Daiva, alytus
 • Pasirodo, ne visos pagalvės tinka ir patinka visiems. Bandėm vieną, paskui kitą, o kai atradom tinkamą nebesinorėjo jos niekam atiduoti :) Ačiū Maizai už galimybę išbandyti ir pasirinkti pačia pačiausią pagalvę, o kitiems palinkėsim susirasti geriausią variantą sau :)

  Loreta, Vilnius
 • Dėkoju už malonų aptarnavimą ir džiaugiuosi įsigijęs labai patogias pagalves. Tikiuosi mano užsakytas žaismingų spalvų patalinių komplektas pasieks manę dar neprasidėjus šaltam sezonui :)

  Tomas, Vilnius
 • Labai gera produkcija. Turime įsigiję jau ne vieną prekę ir esame labai patenkinti. Galiu drąsiai rekomenduoti visiems.

  Gabriele, Kaunas
 • įsigytas čiuzinukas pateisino mūsų lūksesčius. Kai atsiguli - jautiesi patogiai, kai atsikeli - jautiesi pailsejčs. Turime ir ortopedines pagalves. Vaikas nemeta jos į šoną - suprantu, kad patinka. Man pačiai galva ir kaklas daug geriau pailsi miegant ant ortopedines pagalvės. Taip pat naudojame satininę patalynę, kuri yra švelni ir jauki. Ačiū MAIZAI uz kokybę, malonų aptarnavimą ir labai greitą gamyba!

  Asta, Vilnius
 • Labai džiaugiuosi įsigijusi patalynės komplektus. Tikrai kokybiški ir mieli. Ačiū MAIZA ir sėkmės :)

  Renata, Vilnius
 • Labai džiaugiamės už greitai pagamintą nestandartinį čiužinuką. Dėkingi už profesionalią konsultaciją ir tikrai nuoširdų įsigilinimą į mūsų poreikius, kad padėjo mūsų šeimai išsirinkti teisingą čiužinį. Esame labai juo patenkinti - tiek čiužinio tiek užvalkalo kokybe. Ačiū Maizai.

  Laima, Vilnius
 • Džiaugiuosi pagalvėmis.

  Neringa, Sem Norway

Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus