Neviešas, naudojama susisiekimui

Neviešas, naudojama susisiekimui

 • Įsigijome čiužinuką vaikui, tačiau kol kas dar nepanaduojome. Del aptarnavimo, bei pristatymo - viskas greitai ir operatyviai. Labai ačiū už tai!

  Evaldas, Vilnius
 • Pirktas ciuzinys ir trumpai tariant dedamas riebus pliusas! Patiko viskas pradedant komunikavimu, uzsakymo derinimu ir pagaminimo trukme. Gamina visiskai ta ka tu nori.rnJau miegama ant ciuzinio metai, bet tas malonus jausmas apima kiekviena nakti miegant savo lovoje. Rekomenduoju.

  Tadas, Vilnius
 • Mano problema buvo - kieta lova. Isigijus minksta antciuzini miego kokybe kur kas pagerejo, problema issisprende ir nereikia investuoti i nauja lova :)

  Karolina, Vilnius
 • Įsigijus Maiza čiužinį labai gerai su vyru miegame, nors ir užsisakėme kietą, tačiau esame patenkinti. Dabar bet koks kitas čiužinys nemielas. Teko net visą mėnesį bandyti miegoti ant paprasto minkštesnio čiužinio ir visą laiką atrodydavo, kad kažkas vis negerai. Ortopedinė pagalvė irgi labai puikus priedas, nes su ja daug patogiau pasiilsi galva. Aptarnavimas buvo puikus, čiužinį atvežė laiku, kaip žadėta. Kaina lyginant su kitais salonais irgi konkurencinga, nes panašios kokybės ir medžiagų čiužiniai kitur buvo brangesni. Pirkim prekę lietuvišką;)

  Egle, Vilnius
 • Užsisakėme 2,5 metų vaikui nestandartinių matmenų čiužinuką. Jį mums pagamino greitai ir kokybiškai, renkantis pakonsultavo dėl medžiagų ir jų privalumų ir trūkumų. Labai maloniai aptarnavo. Rekomenduojame!

  Jolanta, Vilnius
 • Čiužinys puikus - puikiai išsimiegame. Aptarnavo malonūs žmonės, pirkimo procesas internetu skaidrus ir informatyvus.

  Gintaras, Vilnius
 • Sveiki, norėjau padėkoti už nuostabų aptarnavimą ir kokybiškas prekes.

  Rasuolė, Alytus
 • Internetu pirkome ciuzini vaikui ir neperslampancia paklode. Labai kokybiski gaminiai. Ciuzinys tikrai patogus, gaila, kad sau nusipirkome anksciau, nei radome Maiza. Butume daug sutaupe. O del paklodes, labai maloniai nustebino, kad gulint neprakaituoja oda, turejome kito gamintojo, taciau po miego nubusdavome susile ir suprakaitave. Labai malonus, issamus aptarnavimas, bei greitas pristatymas. Esame patenkinti, rekomenduoju.

  Milda, Panevėžys
 • Įsigijau dvi pagalves, tad klasikinė plius man labai patiko. Patiko ir mano dukrytei, tad nusprendžiau išbandyti vaikišką pagalve ir nusipirkti dar vieną klasikinę plius. Taip pat pirkau vyrui ortopedinę paaukštintą. Jam regis patiko, man asmeniškai truputį per kieta ir per aukšta.

  Liudmila, Vilnius
 • Labai džiaugiamės įsigiję antčiužinį \"3+3\", pagaliau miegame saldžiai ir patogiai :)

  Gintaras, Anykščiai
 • Maizos pagalvė - pati geriausia pagalvė kokią tik esu kada nors bandžiusi. Labai džiaugiuosi ir dabar jau neįsivaizduoju miego be jos. Ačiū labai !! P.s. tikrai rekomenduoju visiems !

  Ilona, Alytus
 • Sveiki, norėjau pasakyti - AČIŪ JŪS NEREALŪS! Visi daiktai, kuriuos gavau tikrai kokybiški ir kaina gana mažoka, lyginant su kokybe. Linkiu Jums plėstis, kad kuo daugiau gyventojų galėtų džiaugtis Jūsų jaukiais ir labiai patogiais daiktais. Aš būtinai dar pas jus grįšiu, plius rekomenduosiu savo aplinkos žmonėms.. Sėkmės ir IKI :)

  Živilė, Vilnius

Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus