Apie mus

Nuo svajonės iki miego laboratorijos

 

Mūsų istorija prasidėjo nuo vieno žmogaus ir didelio noro sukurti čiužinius, kurie turėtų savo charakterį, atitinkantį kiekvieno kliento miego įpročius bei poreikius. Kad tai virstų realybe, teko aplankyti daug gamyklų ir parodų bei susipažinti su pasaulyje pripažintomis technologijomis.

Šiandien turime profesionalią dizainerių ir gamybininkų komandą bei mūsų vadinamą „miego laboratoriją“, kurioje patys pirmieji išbandome naujus atradimus ir kuriame čiužinius, užtikrinančius kokybišką miegą bei taisyklingą kūno padėtį.

Mūsų privalumas – tai, jog esame nedideli, todėl čiužinius gaminame su didele meile ir atsakomybe. Nesiekiame kurti masinės produkcijos – mums svarbu lankstumas ir gebėjimas greitai perimti rinkos pokyčius bei juos pritaikyti savo gamybos procesuose.

Miegamasis – vieta, kurioje prasideda svajonės. Startavę mažame kabinete, kur gimė pirmasis čiužinys, šiandien turime modernią miego laboratoriją ir tūkstančius laimingų klientų. Tikime, kad mūsų nuoširdaus darbo dėka akis užmerksite tyliai besvajodami saldžiuose pataluose, o rytus pradėsite žvalia, energijos pilna nata.

MaiZa – lietuviški čiužiniai svajojantiems!