Čiužinių ekspozicijos

Čiužinių ekspozicijos

GYVAI APŽIŪRĖTI PREKES

ANTČIUŽINIAI

Viskoelastiniai antčiužiniai - dar daugiau taip trokštamo komforto ir jaukumo miegant !
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
 • 4 Atsiliepimas(-ai)

  Naudokite Maiza antčiužinį visur kur norite suteikti sąlygas geresniam miegui: - ant lovos - išskleidžiamos lovos - sofos - kieto čiužinio vietose kur tik sugalvojate pailsėti ar yra poreikis pamiegoti ir nesvarbu kur tai bebūtų, nes tai būtų jauki jūsų poilsio salelė. Naudokite Maiza antčiužinį visur kur norite suteikti sąlygas geresniam miegui: - ant lovos - išskleidžiamos lovos - sofos - kieto čiužinio vietose kur tik sugalvojate pailsėti ar yra poreikis pamiegoti ir nesvarbu kur tai bebūtų, nes tai būtų jauki jūsų poilsio salelė.

  109,00 €
 • 4 Atsiliepimas(-ai)

  Naudokite Maiza antčiužinį visur kur norite išsimiegoti: - ant išsigulėjusios ar išskleidžiamos lovos - ant sofos - ant atskirų suglaudžiamų fotelių - automobilyje ar namelyje ant ratų. Naudokite Maiza antčiužinį visur kur norite išsimiegoti: - ant išsigulėjusios ar išskleidžiamos lovos - ant sofos - ant atskirų suglaudžiamų fotelių - automobilyje ar namelyje ant ratų.

  128,00 €
 • 2 Atsiliepimas(-ai)

  Kartais lova nereikalinga norint tinkamai ir gerai išsimiegoti. Kartais lova nereikalinga norint tinkamai ir gerai išsimiegoti.

  126,00 € 140,00 € -10%
  Sumažinta kaina!
 • KOMFORTIŠKASIS – atskleistas komfortas namuose ! Sukūrėme antčiužinį, kuris itiks net ir išrankiausiam miegaliui. KOMFORTIŠKASIS – atskleistas komfortas namuose ! Sukūrėme antčiužinį, kuris itiks net ir išrankiausiam miegaliui.

  131,40 € 146,00 € -10%
  Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių