Pagalvės
 • (įvertino: 8)

  KLASIKINĖ - minkšta vidutinio aukščio pagalvė su gera ventiliacija!. KLASIKINĖ - minkšta vidutinio aukščio pagalvė su gera ventiliacija!.

  48,00 €
 • (įvertino: 3)

  Specialiai išprofiliuotas paviršius sukuria „ purumo jausmą “, bei leidžia geriau cirkuliuoti orui. Specialiai išprofiliuotas paviršius sukuria „ purumo jausmą “, bei leidžia geriau cirkuliuoti orui.

  30,00 €
 • (įvertino: 1)

  Specialiai išprofiliuotas paviršius sukuria „ purumo jausmą “, bei leidžia geriau cirkuliuoti orui, ypatingai gerai palaiko kaklą. Specialiai išprofiliuotas paviršius sukuria „ purumo jausmą “, bei leidžia geriau cirkuliuoti orui, ypatingai gerai palaiko kaklą.

  48,00 €
 • (įvertino: 2)

  Tuomet, ši pagalvė priklauso Jums, nes puikiai prisitaikys prie jūsų galvos formos, palaikys kaklą ir leis atsipalaiduoti sprando raumenims, kvėpuos ir ventiliuosis bei paleis jus į miegą nakčiai lengvai ir maloniai. Tuomet, ši pagalvė priklauso Jums, nes puikiai prisitaikys prie jūsų galvos formos, palaikys kaklą ir leis atsipalaiduoti sprando raumenims, kvėpuos ir ventiliuosis bei paleis jus į miegą nakčiai lengvai ir maloniai.

  48,00 €
 • (įvertino: 2)

  Aukštos kokybės kvėpuojantis medvilninis audinys ir viskoelastino pagrindas, prisitaikantis bei užtikrinantis reikiamą atramą jūsų kaklui ir galvai: Jokio pašalinio kvapo Minkštas ir natūralus medvilnės audinys Ypač patogus dizainas Nėra erzinančių tvirtinimo detalių Kelioninis krepšys komplekte 60 dienų nepasitenkinimo garantija 2 metų kokybės garantija Nemokamas pristatymas į namus !. Aukštos kokybės kvėpuojantis medvilninis audinys ir viskoelastino pagrindas, prisitaikantis bei užtikrinantis reikiamą atramą jūsų kaklui ir galvai: Jokio pašalinio kvapo Minkštas ir natūralus medvilnės audinys Ypač patogus dizainas Nėra erzinančių tvirtinimo detalių Kelioninis krepšys komplekte 60 dienų nepasitenkinimo garantija 2 metų kokybės garantija Nemokamas pristatymas į namus !.

  27,00 €
 • (įvertino: 1)

  Viskoelastino pagalvė su medvilniniu audiniu, prisitaikanti bei užtikrinanti reikiamą atramą jūsų kaklui ir galvai: Minkštas ir natūralus medvilnės audinys Žema U formos pagalvė Nėra erzinančių tvirtinimo detalių Neskleidžia jokių nemalonių kvapų Kelioninis krepšys komplekte 60 dienų nepasitenkinimo garantija 2 metų kokybės garantija Nemokamas pristatymas į namus !. Viskoelastino pagalvė su medvilniniu audiniu, prisitaikanti bei užtikrinanti reikiamą atramą jūsų kaklui ir galvai: Minkštas ir natūralus medvilnės audinys Žema U formos pagalvė Nėra erzinančių tvirtinimo detalių Neskleidžia jokių nemalonių kvapų Kelioninis krepšys komplekte 60 dienų nepasitenkinimo garantija 2 metų kokybės garantija Nemokamas pristatymas į namus !.

  23,00 €
 • (įvertino: 1)

  Geriausios miego padėtys , kad būtų išvengta rūgšties refliukso: Pakelkite viršutinę kūno dalį Miegokite ant nugaros Miegokite ant kairiojo šono Esant naktiniam refliuksui - gravitacija yra jūsų draugas!. Geriausios miego padėtys , kad būtų išvengta rūgšties refliukso: Pakelkite viršutinę kūno dalį Miegokite ant nugaros Miegokite ant kairiojo šono Esant naktiniam refliuksui - gravitacija yra jūsų draugas!.

  145,00 €
 • Tuomet, ši sparnus primenančios formos pagalvė priklauso Jums, nes puikiai prisitaikys prie jūsų galvos formos, idealiai prisitaikys prie kaklo ir leis atsipalaiduoti sprando raumenims, kvėpuos ir ventiliuosis bei paleis jus į miegą nakčiai lengvai ir maloniai. Tuomet, ši sparnus primenančios formos pagalvė priklauso Jums, nes puikiai prisitaikys prie jūsų galvos formos, idealiai prisitaikys prie kaklo ir leis atsipalaiduoti sprando raumenims, kvėpuos ir ventiliuosis bei paleis jus į miegą nakčiai lengvai ir maloniai.

  65,00 €
 • RICINA 11cm - minkšta pagalvė su gera ventiliacija bei praturtinta RICINOS ALIEJUMI ! RICINA A 14cm - minkšta paaukštinta pagalvė su gera ventiliacija ir praturtinta RICINOS ALIEJUMI !. RICINA 11cm - minkšta pagalvė su gera ventiliacija bei praturtinta RICINOS ALIEJUMI ! RICINA A 14cm - minkšta paaukštinta pagalvė su gera ventiliacija ir praturtinta RICINOS ALIEJUMI !.

  58,00 €
 • RICINA S PLIUS - minkšta pamažinta pagalvė su gera ventiliacija ir praturtinta RICINOS ALIEJUMI ! Ypač tinkama vaikams bei kelionėse dėl savo kompaktiškumo, minkštumo savybių. RICINA S PLIUS - minkšta pamažinta pagalvė su gera ventiliacija ir praturtinta RICINOS ALIEJUMI ! Ypač tinkama vaikams bei kelionėse dėl savo kompaktiškumo, minkštumo savybių.

  53,00 €
 • RICINA S 6 cm - minkšta ir labai žema pagalvė su gera ventiliacija bei praturtinta RICINOS ALIEJUMI !. RICINA S 6 cm - minkšta ir labai žema pagalvė su gera ventiliacija bei praturtinta RICINOS ALIEJUMI !.

  38,00 €

Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus