Privatumo politikaKas mes esame?

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.maiza.ltKokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Pirkimo informacija

Saugome tik su pirkimu susijusią informaciją, atskirai neturime kitiems tikslams duomenų gaudyklės. Naudojame Google analytics duomenis, tačiau jie yra anonimiški, nematome nei vardų nei kitų asmeninių duomenų. Dėl lankytojų, pirkėjų saugumo įrašinėjame IP adresus puslapyje, bet tik dėl to, kad nuo brukalų, kenkėjų (norinčių pakenkti puslapio veiklai).

Vartotojo registracija

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.Slapukai (cookies)

Mūsų puslapyje naudojami šie:

Funkciniai. Tai yra būtinieji slapukai skirti užtikrinti tinkamą puslapio veikimą.

Google Analytics statistikai rinkti. Dėl lankytojų, pirkėjų saugumo įrašinėjame IP adresus puslapyje, bet tik dėl to, kad nuo brukalų, kenkėjų (norinčių pakenkti puslapio veiklai).

Reklaminiai. Šie slapukai naudojami reklaminiais tikslais, siekiant gerinti puslapio veikimą bei skatinti pardavimus naudojant kitus reklamos kanalus.

FB remarketingo.

Google remarketingo

HotJar, kliento veiksmų sekimas (galimas realiu laiku), heatmaps, ir t.t.

Kiti.

Tawk.to (chat). Skirti tik bendrauti su lankytojais dėl iškilusių el.parduotuvės naudojimo klausimų bei užtikrinti geresnę vartotojo patirtį.Statistika

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis?

Jūsų duomenimis nesidaliname su niekuo, jūsų duomenys išsaugojami tik susiję su pirkimuJūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos patys mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.


Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus