Nuo svajonės iki miego laboratorijos

Mūsų istorija prasidėjo nuo vieno žmogaus ir didelio noro sukurti čiužinius, kurie turėtų savo charakterį, atitinkantį kiekvieno kliento miego įpročius bei poreikius. Kad tai virstų realybe, teko aplankyti daug gamyklų ir parodų bei susipažinti su pasaulyje pripažintomis technologijomis.


Šiandien turime profesionalią dizainerių ir gamybininkų komandą bei mūsų vadinamą „miego laboratoriją”, kurioje patys pirmieji išbandome naujus atradimus ir kuriame čiužinius, užtikrinančius kokybišką miegą bei taisyklingą kūno padėtį.


UAB MAIZA – lietuviški čiužiniai geroms emocijoms. MAIZA idėja – veržlumo, aktyvumo, jaunatviškumo siekis.

Mūsų privalumas - tai, jog esame nedideli, todėl čiužinius gaminame su vizija ir idėja. Nesiekiame kurti masinės produkcijos - mums svarbu lankstumas, greitis bei gerų emocijų perteikimas ir pozityvi energija jūsų asmenybėms.

Maiza - lietuviški čiužiniai svajojantiems

Miegamasis - vieta, kurioje prasideda svajonės. Startavę mažame kabinete, kur gimė pirmasis čiužinys, šiandien turime modernią miego laboratoriją ir tūkstančius laimingų klientų. Tikime, kad mūsų nuoširdaus darbo dėka akis užmerksite tyliai besvajodami saldžiuose pataluose, o rytus pradėsite žvalia, energijos pilna nata.

Kokybė - didžiausias prioritetas

Vertindami savo šalies kokybę, produkciją gaminame iš lietuviškų, sertifikuotų žaliavų, kurios atitinka saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartą Oeko - Tex 100 1 kategoriją.

Šiuo metu mūsų asortimente yra:

  • viskoelastiniai čiužiniai ir antčiužiniai
  • pagalvės, kelioninės pagalvėlės
  • nestandartinių matmenų čiužiniai

Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus