Prekių apmokėjimas

 

Atsiskaityti už čiužinius, namų interjero detales ir kitas prekes, kurias išsirinkote internetinėje parduotuvėje www.maiza.lt galite dviem būdais:  

  • 1.Tiesioginiu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą;
  • 2.Naudojant elektroninę bankininkystę, pasirinkus norimą banką.

Detali informacija +370 625 10111 arba info@maiza.lt

Privatumas ir saugumas

Pirkėjų duomenys yra saugomi atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymus ir normatyvinius aktus. Mūsų elektroninė parduotuvė niekada neperduoda Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, išskyrus, užsakymą vykdančias siuntų tarnybas ar pašto tarnybą, kuriems šie duomenys yra būtini prekei pristatyti.

 

• Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti kreipdamasis į Pardavėją adresu info@maiza.lt, telefonu +370 625 10111.
• Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus kreipdamasis į Pardavėją adresu info@maiza.lt, telefonu +370 625 10111.
• Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų kreipdamasis į Pardavėją adresu info@maiza.lt, telefonu +370 625 10111.

Mūsų internetinėje parduotuvėje apmokėjimas už prekes vyksta per sistemą mokejimai.lt, tiesioginiais bankiniais pavedimais arba grynais pinigais, prekes pristačiusiems kurjeriams. Pasirinkę savo banką, per mokejimai.lt sistemą, būsite nukreipti į savo internetinės bankininkystės puslapį. Jūsų pavedimas bus saugus - tai užtikrina mokejimai.lt ir Jūsų naudojamos banko sistemos.

Atminkite, kad mūsų darbuotojai niekada nei el. paštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo prie banko duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Detali informacija +370 625 10111 arba info@maiza.lt


Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus