Viskoelastinis porolonas VitaRest® (memory foam)

 

Viskoelastiniai čiužiniai

Išskirtinis viskoelastinių čiužinių ypatumas - reagavimas į žmogaus kūno temperatūrą ir atskirus kūno atramos taškus. Priklausomai nuo skirtingo atskirų žmogaus kūno dalių atramos poveikio ir temperatūros  šis porolonas tampa minkštesnis labiau spaudžiamose ir šiltesnėse vietose. Tai atveria naujas unikalias galimybes specialiųjų medicinos čiužinių ir kitų priemonių gamybai. 

 

Nepakartojama ir išskirtinė viskoelastinio putų poliuretano savybė čiužiniuose - kūno spaudimo absorbavimas gulint, miegant, ilsintis. Tai puikiai imituoja elektroniai matavimai, atlikti pasitelktus specialius sensorinius kilimėlius matuojant čiužinio spaudimą į kūną žmogui miegant. Žemiau pateikti paveikslai įrodo, kad miegant ant paprasto čiužinio kūnas patiria netolygų spaudimą ir stresą (tai žymi raudona spalva), o miegant ant VitaRest® čiužinio - kraujo apytaka yra rami ir Jūs geriau pailsite.

 

Taip pat viskoelastinis porolonas naudojamas išskirtinėmis baldų ar čiužinių komforto savybėms pagerinti. Dėl specifinės  savybės - lėto savaiminio  atsistatymo į pirminę formą,  dar yra vadinamas „tinginiu" arba porolonas su „atmintimi" (memory foam).

 

 

HR didelio elastingumo putų poliuretanas

pasižymi šiomis puikiomis savybėmis:

  • - aukštas komfortiškumo koeficientas čiužinyje;
  • - ilgaamžiškumas;
  • - spyruoklinis čiužinio efektas.

 

MAIZA parduotuvėje rasite pačius geriausius viskoelastinius čiužinius.

A


Susisiekite su mumis

Patarsime ir pakonsultuosime, kuris gaminys labiausiai atitiktų Jūsų poreikius,

suteiksime visą dominančią informaciją apie produkciją ir pristatymo/atsiėmimo būdus