IDEALISTAS - minkštas komfortas

AŠ IDEALISTAS – minkštas komfortiškas viskoelastinis čiužinys. Aukščiausia komforto klasė. 

AŠ IDEALISTAS – harmonijos, pilnumo, amžinų idėjų, intelekto ir idealumo atspindys. Aš esu sukurtas žmogui IDEALISTUI, tikinčiam ir gyvenančiam filosofija, kad galutinė realybės prigimtis yra idealas, pagrįstas idėjomis ir vertybėmis.AŠ IDEALISTAS -  turiu tinkamiausias miegui savybes idealistui: tvirtą pagrindą sveikam miegui, papildomą sluoksnį smagiam šoklumui, sluoksnį švelnumo ir minkštumo. manau turiu visus komponentus idealaus minkštumo pojūčiui suteikti.

Smulkiau

Gamybos terminas 2 savaitės

295,00 €

APIE PREKĘ

Privalumai

// KVĖPUOJA IR VENTILIUOJASI
Čiužinys AŠ IDEALISTAS pagamintas iš 100 % atvirų celių struktūros kvėpuojančio elastinio putų poliuretano, dėka ventiliacinių angų ypatingai pralaidus orui.
// KOMFORTIŠKAS IR ORTOPEDINIS
AŠ IDEALISTAS - komfortiškas, nes puikiai prisitaiko prie jūsų kūno linijų, sugeria kūno spaudimą – nespaudžia kūno iš apačios ir leidžia laisvai cirkuliuoti kraujotakai, atpalaiduoja viso kūno raumenis. Čiužinio sudėtinių sluoksnių SAG rodiklis − 2,9. Šis komforto rodiklis yra didesnis nei latekso. IDEALISTO pagrindas - tvirtas, elastingas ir stabilus, 7 anatominių zonų, sukuria ortopedinį palaikymą visam stuburui, dėl to jis išlieka taisyklingoje padėtyje poilsio metu. Verčiantis neperduoda judesių šalia miegančiam žmogui.
// ANTI-ALERGINIS
Šis elastinis putų poliuretano čiužinys yra antibakterinė medžiaga, kuri neleidžia veistis dulkių erkutėms.
// SAUGUS
Visos žaliavos atitinka saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartą ( Oeko – Tex 100, 1 kategoriją )
// PATOGUS SKALBTI
Trikotažinis užvilkimas su medvilne turi užtrauktuką aplink visą čiužinio perimetrą – palengvina skalbimą. Tinkamas skalbti iki 60 °C temperatūros.
// PATIKIMAS
Čiužiniui AŠ IDEALISTAS suteikiame 7 metų garantiją.
// NESTANDARTINIS
Pagaminsime tik Jums reikalingų matmenų IDEALISTĄ.
// TINKAMAS
- idealus poilsiui dviese
- visoms amžiaus grupėms
- mėgstantiems miegoti ant minkšto komfortiško čiužinio;
- sveriantiems iki 130kg.

IDEALISTO ISTORIJA

Trečiasis iš MAIZA naujosios asmeninės trijulės naujai sukurtų čiužinių. Taip, tai pati viršunėlė absoliutaus idealizmo, susidedančio iš pačių tikriausių komponentų: idėjos, vertybių, intelekto. Mums tai pavyko sujungti ir atskleisti tobulai minkštame čiužinyje AŠ IDEALISTAS.Paliekame atvertas duris Jums kurti savo istorijas su asmeniškuoju - AŠ IDEALISTAS !

JEI DAR SVARSTOTE

Jei dar dvejojate, ar AŠ IDEALISTAS jums yra tinkamiausias čiužinys, paskambinkite mums konsultacijai ar užsisakykite internetu ir išbandykite „IDEALISTĄ“ savo lovoje per 30 dienų ir atraskit savąjį miego stilių kartu! *

  • *Keičiama tik į kitą modelį (Keičiami tik švarūs, nepažeisti gaminiai)

Susijusios prekės